Výrobky z gumového recyklátu

V dnešní době se čím dál tím více společností uchyluje k ochraně životního prostředí a snižování objemu nerecyklovatelného odpadu. I my se k této iniciativě přikláníme a vytváříme výrobky z gumového recyklátu. Ty lze použít jak ve venkovních, tak i ve vnitřních prostorech, jako jsou povrchy dětských hřišť, sportovních ploch nebo i koňských stájí. Výrobky z gumového recyklátu dovolují využít produkty na různých místech z hlediska jejich vlastností, kupříkladu k tlumení zvuků a vibrací nebo jako odhlučnění tramvajových kolejí.

Tlumení hluku a vibrací

Díky unikátním technickým vlastnostem základního materiálu jsou tyto produkty ideální pro použití jako prostředek tlumící hluk a vibrace.

Povrchy sportovišť

Materiál lze využít jako pochozí plochy tělocvičen, zimních stadionů, atletických stadionů a sportovišť.

Použití na dětských hřištích

Výrobky z gumového recyklátu jsou téměř bezúdržbové a zachovávají si svou strukturu a vlastnosti. Na barevně kontrastním povrchu jsou velmi dobře viditelné nebezpečné předměty, které díky tomu mohou být rychle a jednoduše odstraněny. Povrchy těchto gumových dlažeb jsou zároveň vodopropustné a umožňují tak plynulý odtok dešťové vody. Variabilní tloušťka jednotlivých prvků umožňuje vytvořit bezpečný prostor pro pohyb dětí při osazení hřiště různými herními prvky.

Použití v koňských stájích a na závodištích

Výrobky z gumového recyklátu můžete použít i na závodištích a stájích. Speciální povrch zajišťuje tlumení nárazů na gumové dlažbě a zároveň je protiskluzový. Výrobky z gumového recyklátu se do tohoto odvětví dodávají jak v úpravě propouštějící vodu, nebo i jako nepropustné. Tato variabilita gumových dlažeb umožňuje využití k různým účelům – od venkovních ploch, tak i například při ustájení.

Ostatní možnosti použití

Díky unikátním technickým vlastnostem základního materiálu jsou produkty z gumových recyklátů ideální pro použití jako prostředku, který tlumí hluk a vibrace. Zároveň lze materiál využít jako pochozí plocha tělocvičen, zimních stadionů, atletických stadionů nebo sportovišť. Tím, že jsou produkty velice variabilní z nich lze vytvořit i příjezdové cesty, gumové obrubníky, povrchy balkonů, teras, plochých střech nebo povrch v blízkosti bazénů.
Gumová dlažba

Přehled výrobků

Když potřebujete poradit

Zavolejte našemu obchodnímu zástupci na linku 608 959 009

Reference a ukázky prací