O společnosti

STYL 2000 spol. s.r.o. byla založena v roce 1990 a od této doby funguje na českém i zahraničním trhu. Za více než 30 let, jsme si vybudovali dlouhodobé vztahy s klienty, na kterých si zakládáme. Poskytujeme kompletní servis – od počátku projektu až po finální realizaci. Naši práci můžete vidět nejen v České republice, ale i v zahraničí. Pyšnit se můžeme spoluprací se sítí hotelů Holiday Inn a Hilton, se supermarkety Kaufland, telefonním operátorem T-mobile nebo třeba automobilkou Škoda Auto.  

Specializujeme se na dodávky a realizaci zavěšených provětrávaných fasád ze široké nabídky materiálů, jejich rekonstrukci a opravy. Dále se věnujeme pohledovým materiálůmeramickým i mozaikovým obkladům a v neposlední řadě také zajištujeme zdvojené podlahy dlažby. Není nám lhostejné životní prostředí, proto je naším cílem i snížení objemu nerecyklovatelného odpadu a tím i snížení ekologické zátěže. Důležitou součástí naší specializace se proto staly výrobky z gumového recyklátu, které mají nepřeberné množství využití napříč nejrůznějšími obory. 

Zakládáme si na přímé spolupráci od rané fáze projektu, abychom dokázali navrhnout optimální řešení a realizovat tak i ty nejmenší detaily projektu dle požadavků investora. Tato komplexnost umožňuje investorům realizaci úsporných řešení, aniž by museli snižovat požadovaný standard.  

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme si setkání. Inspirovat se můžete také náhledem na naši dosavadní práci ve složce reference.   

V případě, že již máte jasnou představu o tom, co pro svůj projekt potřebujete, neváhejte navštívit náš e-shop www.fasady-dlazby.cz.